Територія щастя для Вашої дитини!
Відкритий набір групи. Реєструйтеся ПРЯМО ЗАРАЗ і подаруйте своїй дитині щасливе дитинство.
Територія щастя для Вашої дитини!
Відкритий набір групи. Реєструйтеся ПРЯМО ЗАРАЗ і подаруйте своїй дитині щасливе дитинство.
ЗАПИСАТИСЯ НА ЕКСКУРСІЮ
Запрошуємо на персональну екскурсію територією дитячого садка. Залишіть контактний номер телефону та наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
ПЕРЕВАГИ ДИТЯЧОГО САДУ KID'S CLUB
  • МАЛОКОМПЛЕКТНІ ГРУПИ
  • ВІДЕО СПОСТЕРЕЖЕННЯ
  • ТЕРИТОРІЯ, ЩО ОХОРОНЯЄТЬСЯ
  • П'ЯТИРАЗОВЕ ЖИВЛЕННЯ І ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО СКЛАДАННЯ МЕНЮ
  • МЕДИЧНА СТРАХІВКА INTOSANA
ПРО НАС
Дитячий садок Kid's Club - надійний помічник турботливих батьків. Наша місія – це щастя, комфорт та безпека Ваших дітей. У штаті дитсадка працюють кваліфіковані педагоги, а малокомплектні групи дозволяють приділити максимум уваги кожній дитині.

У Kid's Club розроблена різнобічна модель освіти, яка включає розвиток мови та навичок письма, математичний розвиток, англійську мову, хореографію, музичні заняття та ін. Ваша дитина в невимушеній ігровій формі отримуватиме цінні знання на заняттях.
Ми приділяємо особливу увагу охороні території дитсадка, використовуємо відеоспостереження, що дозволяє гарантувати безпеку дітей.

Забезпечуємо п'ятиразове харчування та індивідуально підходимо до вибору раціону дитини. Для приготування їжі використовуємо лише свіжі якісні продукти та професійне обладнання.

У Kid's Club підготовка до школи пройде весело та продуктивно!
ПРОГРАМА НАВЧАННЯ
Групові та індивідуальні заняття з психологом
Логопедія
Хореографія
Англійська мова
Живопис/Ліпка/Аплікації
Музичні заняття
Лист та розвиток мови
Логіко-математичний розвиток
Kids Club
відкриває набір до класу для підготовки до школи,
запрошуємо діток від 4х років
Індивідуальні заняття, групові заняття, по буднях та в суботу
  • МАТЕМАТИКА
  • ПИСЬМО
  • ЧИТАННЯ
  • ЛОГІКА
  • РОЗВИТОК МОВЛЕННЯ
НАШІ ЩАСЛИВІ БУДНІ
Читати далі
Друге – безпека. Сад обладнаний камерами спостереження. На вході є табличка, яка інформує про те, що територія застрахована в IntoSana. Меблі із закругленими кутами. Все це дуже важливо для маленьких непосид.

Третє – заняття з дітьми. Щодня ми йшли додому з малюнками, аплікаціями чи опрацьованими листочками із занять англійської.

Четверте – смачна їжа. Так, я сама пробувала. Дуже смачно та красиво. Видно, що до цього питання підійшли із душею. На початку відвідування ми заповнили анкету, де, крім іншого, потрібно було вказати ту їжу, яку дитина завжди із задоволенням їсть. Думаю, це маленький секрет на випадок, якщо з якихось причин дитина не захоче їсти те, що в меню. (Так може статися в період адаптації.)

П'яте – малокомплектна група. Кожна дитина завжди на увазі. І кожному приділяється достатньо уваги.

Шосте – у саду є все необхідне для комфортного перебування: кімнати для ігор, для занять, перегляд телевізора, роздягальня, туалетна кімната (з душем), двір для прогулянок, їдальня.

А найголовніше в саду Kids Club - це Люди. Директор, вихователі, кухар – всі ставляться до діток з великою любов'ю та турботою. Видно, що кожен у цій команді – на своєму місці. Наприкінці дня обов'язково розкажуть, як він пройшов, дадуть пораду, як поговорити вдома, якщо є питання щодо поведінки.

На жаль, за сімейними обставинами ми перестали відвідувати цей садок. Але в пам'яті кожного члена нашої сім'ї він залишив найтепліші спогади. Коли дитина з радістю біжить у сад – це (на мою думку) найкраща оцінка.

Бажаю всьому персоналу «Kids Club» міцного здоров'я, веселих вихованців та багато радісних моментів!
ЗАПИСАТИСЯ У ДИТСАДОК
Записуйтесь до груп по телефону, або залиште контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Адреса: вул.Бехтерєва,23
E-mail: Kidsclub23@ukr.net
Фоп. Карпенчук К.С. Ліцензія №19 зареєстровано 20.02.2019